Aktualności

KEMPA PARTNEREM TECHNICZNYM CERRAD CZARNYCH RADOM!


24 sierpnia 2019

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że oficjalnie dołączamy do grona partnerów Cerrad Czarni Radom. Kempa w sezonie 2019/2020 zostaje partnerem technicznym klubu, a logotyp Kempa pojawi się na strojach meczowych drużyny.

O rozpoczęciu współpracy na linii Cerrad Czarni Radom – Kempa zadecydowała przede wszystkim wspólna pasja do sportu oraz dbałość o detale w drodze do osiągania celów. W nadchodzącym sezonie zespół będzie korzystać ze sprzętu, który będzie cechować precyzja wykonania, nowoczesny projekt i jakość materiałów, co doskonale sprawdzi się podczas podróży i spotkań ligowych.

Podpisanie umowy jest elementem profesjonalnego przygotowania drużyny do zbliżających się rozgrywek.  Postaramy się także aktywnie uczestniczyć w życiu klubu przy okazji różnego rodzaju akcji promocyjnych. Z radością czekamy na nadchodzący sezon rozgrywek siatkarskich, liczymy, że czeka nas owocna, pełna sukcesów i pięknych emocji sportowych współpraca.

Nasze kolekcje drużynowe można obejrzeć w naszym sklepie online:

https://sklep.sportspro.pl/kempa-tekstylia

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.