Aktualności

Kempa partnerem techniczny drużyny siatkarskiej- Stocznia Szczecin.


31 lipca 2018

kempa, kempapolska, partner, siatkowka, sport, stocznia, szczecin

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że oficjalnie dołączyliśmy do grona partnerów Stoczni Szczecin.  Zostaliśmy partnerem technicznym Klubu.

O rozpoczęciu współpracy na linii Stocznia – Kempa zadecydowała przede wszystkim wspólna pasja do sportu oraz to samo dążenie do perfekcji i dbałość o detale. W nadchodzącym sezonie zespół będzie występował w specjalnie zaprojektowanych strojach, która ma cechować nie tylko wyjątkowa precyzja wykonania, ale też nowoczesny projekt, powstały w ścisłej współpracy marki oraz klubu.

Umowa między Stocznią Szczecin i firmą Kempa obowiązywać będzie do zakończenia sezonu 2020/2021. Jej podpisanie jest elementem profesjonalnego przygotowania drużyny do zbliżających się rozgrywek.  Zapewniamy także, że postaramy się aktywnie uczestniczyć w życiu klubu przy okazji różnego rodzaju akcji promocyjnych.

– Bardzo się cieszymy z faktu, że rozpoczynamy współpracę z firmą Kempa i naprawdę dużo sobie po niej obiecujemy. Ten rok i cały nadchodzący sezon będą dla nas niezwykle istotne, w związku z czym staramy się zadbać i dopracować każdy szczegół naszej działalności. Jestem pewien, że stroje, w których zaprezentuje się nasza drużyna będą naprawdę niepowtarzalne – komentuje parafowanie umowy Krzysztof Śmigiel, dyrektor generalny Stoczni Szczecin.

Z radością czekamy na nadchodzący sezon rozgrywek siatkarskich, liczymy, że czeka nas owocna i pełna sukcesów współpraca.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.